Sisuloome lahendus

Inhoud on võtnud enda ülesandeks aidata ettevõtjatel jõuda sihtrühmani, kelleni muidu on keeruline jõuda. Meie lahendus on autentne reklaam, mida loovad tavalised inimesed, kellel pole ilmtingimata tuhandeid järgijaid, aga kes on andekad kirjutajad või visuaalse sisu loojad. Professionaalid on üksnes abistavas rollis.

Kuidas asi töötab?

j

 Vajad ühte sisuturundusartiklit või regulaarset sisu ettevõtte sotsiaalmeediasse?

Täida lihtne päringuvorm ja kirjelda enda vajadust – vormi täitmine ei kohusta sind millekski! 

Talendid, kes on sinu brändist huvitatud ja valdkonnast teadlikud, pakuvad välja ideid. Sõelume sinu jaoks välja parimad!

Kui sobivat ideed ei leia, ei pea ka midagi tellima. Oled saanud värskeid turundusideid – kaotada pole midagi! 

 

N

Meie meeskonda kuuluvad  spetsialistid – keeletoimetajad, graafilised disainerid ja turundajad. Sinuni jõuab kvaliteetne sisu, mis sobib avaldamiseks nii teles, ajalehes, sotsiaalmeedias kui ka blogis.

Teenused ja hinnad

Sisuturundusartiklid  

Kas soovid põhjalikumat uuringut või kogemuslugu? Intervjuud tuntud inimestega või harivat sisu lugejale? Artikli hind algab 85 eurost. Vaata näiteid!

Fotod ja videod

Kas soovid idüllilist ja maalähedast fotot otse Karula rahvuspargist või urbanistlikku pildiseeriat Lasnamäelt?  Vaata näiteid!

Arvustused

Siiras arvustus võib tuua rohkem ostjaid kui suur bänner linnapildis. Leiame brändiga sobivad sisuloojad, kes hea meelega proovivad sinu ettevõtte pakutavaid tooteid või teenuseid ning kirjutavad sisukaid arvustusi. Arvustusi saad kasutada enda e-poes ja kodulehel, sotsiaalmeedias või meiliturunduses. Arvustuse hind algab 15 eurost, eeldades, et sisuloojal on võimalik toodet või teenust tasuta proovida.

Miks meid usaldada? 

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana. Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Ootame põnevusega koostööpakkumisi!

Kuidas saame sind aidata?

Võta meiega julgesti ühendust ja selgitame koos välja, kuidas saame sulle abiks olla. 

E-postiaadress

info@inhoud.ee

Telefon

+ 372 5856 6702 

Kirjuta meile!