TEE koostööd enda lemmikbrändidega

teeni raha või tasuta tooteid!

 

info@inhoud.ee

Viime sind kokku parimate brändidega

Kirjutad või joonistad sahtlisse? Lood ägedat foto- või videosisu? 

Liitu meie kommuuniga ja loo sisu enda lemmikbrändidele. Sul ei pea olema jälgijaskonda ega isegi aktiivset sotsiaalmeediakontot. Oled hea tekstimeister, fotograaf, kunstnik või luuletaja? Ootame sind!

igaüks võib luua sisu 

Sul ei pea olema jälgijaskonda ega isegi aktiivset sotsiaalmeediakontot

inhoud

Saame tuttavaks

Meie lugu algas aastaid tagasi koos ajakirjaga YU, mis on mõeldud loomevaldkonnas tegutsevatele talentidele. Mõistsime, et uus põlvkond on isemoodi – nad väärtustavad asjade asemel elamusi. Vanad reeglid, nagu staatuse sümbolid ja massitrendid, näivad neile võltsid. 

Võltsina mõjuvad sõnumid enam ei toimi, sest inimesed otsivad autentset sisu.

Mõjuva sisu loomiseks peab esiteks tundma selle sihtrühma, aga kui sihtrühmast lahutab vanus, teistsugused väärtused või elukogemused, on haaravat sõnumit mõnikord keeruline edastada. Nii sai alguse Inhoud, mis viib ettevõtja kokku sihtrühmaga.

sisuturunduslahendused

Miks tasub luua sisu brändidele?

Loo sisu teemadel, mis pakuvad sulle huvi. Vali ise sagedus ja formaat. Ära muretse, meie meeskond aitab sind!

Viime sind kokku parimate brändidega, kes tegutsevad sulle huvipakkuvas valdkonnas. Näiteks kui oled huvitatud moest, saad teha koostööd moebrändidega.

w

Kirjuta  lugusid või tee intervjuusid, kohtu põnevate inimestega. Vali ise sagedus ja formaat. Ära muretse, meie meeskond aitab sind!

Oleme start-up Tehnopoli inkubaatoris, kelle ambitsioon on kasvatada Inhoudist rahvusvaheline ettevõte. Liitu meiega sellel põneval teel!

Ole see, kes sa oled! Sul ei pea olema sadu jälgijaid, et teha koostööd parimate tegijatega. Loo sisu teemadel, mis pakuvad sulle huvi, ning teeni raha või tasuta tooteid!

Kirjutad sahtlisse? Enam mitte!

Kuidas saame sind aidata?

Võta meiega julgesti ühendust ja selgitame koos välja, kuidas saame sulle abiks olla. 

E-postiaadress

info@inhoud.ee

Telefon

+ 372 5856 6702 

Kirjuta meile!

TURUNDUSNÕUANDED