Facebooki postituse sisu koos fotoga

45

Soovid, et facebooki postitused paistaksid silma?

Telli meie ägedatelt talentidelt pisut erksust sotsiaalmeediavoogu. Saad värskeid ideid…ja mis kõige tähtsam! Jääd silma uutele klientidele.

1 postitus = 45 €
5 postitust = 190 €
10 postitust = 350 €

  • allahindlust näed ostukorvis
  • postituste sisu on viimistletud Inhoud proffide poolt
  • pakkumine kehtib ühele ettevõttele 

Kategooriad: ,
Kuidas asi käib?

Telli kas üks või mitu sotsiaalmeedia postitust. Esmalt tutvume sinu turundusstrateegiaga ja pakume välja ideed. Sina otsustad, milline idee käiku läheb ja seejärel asume tegutsema.

Mida Facebooki postitus sisaldab?

Facebooki postitus sisaldab turunduslikult läbimõeldud teksti + fotot.

Selleks, et talent saaks toodetega pilte teha, anname sulle aadressi, kuhu pakike saata.

Talent teeb fotod, kasutades kas enda telefoni või kaamerat. Eesmärgiks on teha hea kvaliteediga, autentsed fotod, mida saab jagada sotsiaalmeedias.

Pildid on vähese töötlusega ning ei eelda lisakulusid, nagu näiteks lavastatud fotod, kus kasutatakse professionaalseid modelle. 

Kui vajad keerulisema lahendusega stuudiokvaliteediga fotosid  võta meiega ühendust. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Kas võin kasutada loodud sisu ka mujal?

Jah. Saadame sulle teksti ja fotod ning saad ise valida, kuidas ja millal kasutad. Head sisu tasub sotsiaalmeedias reklaamida, nii jõuad veelgi rohkemate inimesteni. Samuti võid loodud sisu hiljem taaskasutada, teha fotodega story`isid või kasutada sisu kodulehel, uudiskirjas või teistes sotsiaalmeedia kanalites. 

Miks meid saab usaldada?

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana.

Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Facebooki postituse sisu koos fotoga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga