Fotod said nii ägedad, et korraldasime fuajees fotonäituse!

Rahvusooper Estonia

Kasutasime fotosid mitu kuud järjest, tehes nendega reklaami uutele pitsadele, mis menüüsse lisandusid.

Pizzakiosk

Foto sotsiaalmeediasse

25

Vajad fotosid Instagrami või Facebooki? Pole probleemi! Leiame sobiva talendi, kes teeb telefoniga või kaameraga pilkupüüdvaid fotosid sinu brändile.

Maksad ainult nende fotode eest, mida soovid kasutada. Kaotada pole midagi!

1 foto = 25 €
5 fotot = 115 €
10 fotot = 150 €

  • allahindlust näed ostukorvis
  • pakkumine kehtib ühele brändile, tootekategooriale või ühele kampaaniale 

Kuidas asi käib?

Telli kas üks või mitu fotot, mida saad kasutada sotsiaalmeedias. Kas sul on fotode osas kindel soov ja nägemus olemas? Ei ole? Pole probleemi!

Fotograafid, kes on sinu brändist huvitatud ja valdkonnast teadlikud, pakuvad ideed välja. Sõelume sinu jaoks parimad välja!

Kui sobivat ideed ei leia, ei pea ka midagi tellima. Oled saanud värskeid turundusideid – kaotada pole midagi! Kui leidsid sobiva idee, kinnitame tellimuse ning asume tegudele. 

Soovid, et tooted või teenused jäävad foto peale? Saada tooted postiga või kutsu talent tasuta teenust proovima! 

Teenusele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Kes teeb foto ja millise tehnikaga?

Fotograaf teeb fotod, kasutades kas enda telefoni või kaamerat. Eesmärgiks on teha hea kvaliteediga, autentsed fotod, mida saab jagada sotsiaalmeedias.

Pildid on vähese töötlusega ning ei eelda lisakulusid, nagu näiteks lavastatud fotod, kus kasutatakse professionaalseid modelle. 

Kui vajad keerulisema lahendusega stuudiokvaliteediga fotosid  võta meiega ühendust. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Mis siis kui ma ei jää fotodega rahule?

Kõikidele toodetele kehtib 100% raha tagasi garantii!

Turundusprojektijuhi abiga selgitame välja sinu vajadused ja ootused. 

Turundusprojektijuht saadab fotod sulle üle vaatamiseks. Teeme vajadusel parandused ning seejärel saadame valmis fotod, millega saad sotsiaalmeedias tähelepanu püüda.

Miks sa võid meid usaldada?

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana.

Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu. 

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Foto sotsiaalmeediasse”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga