Artiklit lugedes tekkis mõnus igatsus see vahva mäng enda sõpradega ette võtta.

Lugeja kommentaar

artiklile, mis sai kirjutatud mängule "Põgenemistuba"

Mulle täiega meeldis see artikkel. Muidu tundus see vargakindel kott suht igav minu jaoks, aga siit artiklist vaatasin, et ikka nii ilus mõnus heleroosa ja sobis kuidagi täpselt selle looga .”

Lugeja kommentaar

artiklile, mis sai kirjutatud Kaubamajale

Kogemuslugu

85105

Leiame sinu brändiga sobiva talendi, kes soovib toodet või teenust testida. Kirjutame loo, mis täidab ärilisi eesmärke, olles samal ajal ka otsingumootorite vastu sõbralik.

Kirjutame sulle mõjusa teksti, mis kasvatab klientide usaldust sinu brändi vastu. Loo kirjutamise kallal näevad vaeva lausa kolm inimest: kirjutaja, turundaja ja keeletoimetaja. Tulemus on näha müüginumbrites!

 

Puhasta

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Kuidas asi töötab?

Peale tellimuse esitamist võtab turundusprojektijuht sinuga ühendust ja küsib vajadusel täpsustavad küsimused. Seejärel leiame just sinu brändiga sobiva kirjutaja, kes on valdkonnast huvitatud ja teadlik.

Kõikidele teenustele kehtib 100% raha tagasi garantii! Kui tulemusega mingil põhjusel ei jää rahule, maksame raha kohe tagasi!

Saada postiga tooted või kutsu sisulooja teenust proovima ning sellest sünnib siiras ning sihtrühma kõnetav kogemuslugu. Fotod saad soovi korral eraldi juurde tellida.

Lugu saad kasutada kas enda kodulehel, sotsiaalmeedias või miks ka mitte sobivas meediaväljaandes.

Kes kirjutab artikli?

Meie kommuuni kuuluvad erihuvidega andekad tekstimeistrid.

Leiame sinu brändiga sobiva kirjutaja, kes on sinu brändist kirglikult huvitatud ning valdkonnast teadlik. Olles sinu ettevõtte sihtkliendiks, mõistab ta luua sõnumeid mis poevad lugejale südamesse.

Oletame, et sinu sihtrühmaks on IT-valdkonna tudengid. Leiame üliõpilasest andeka tekstimeistri, kes on valdkonnast teadlik ja huvitatud – noore, kes tunneb sinu sihtrühma hingeelu.

Nii sünnib autentne ja siiras tekst, mis haakub lugejaga ning loob tugeva silla sinu brändi ja kliendi vahel.

Kes aitavad kaasa?

Turundusprojektijuht mõtleb kaasa ja jälgib, et tekst vastaks ärilistele eesmärkidele. Seostab vajalikud märksõnad ja korrastab teksti ülesehitust. Nii hoolitseb ta selle eest, et artikkel on otsingumootorite vastu sõbralik ja toob rohkem liiklust sinu kodulehele.

Tänu toimetajale on tekst ladus ja haarab lugejaid lihtsusega.

Miks saad meid usaldada?

Inhoud on alguse saanud ajakirjast YU, mis ilmus korra kvartalis ning oli saadaval suuremates poekettides üle Eesti ja Apollo raamatupoodides. Vahepeal seisis ajakiri riiulil ning jätkas veebiajakirjana.

Seega on meil aastatepikkune kogemus lugude kirjutamise ja toimetamisega. Korraldasime ka eri üritusi, mille raames valmis foto- ja videomaterjali tuntud Eesti brändidele: Rahva Raamat, CV-Online, Rahvusooper Estonia, Photopoint jt.

Meil on võrgustik andekatest sisuloojatest. Meie käsutuses on tehnika, mille abil saame toota stuudio- ja telekvaliteediga foto- ning videosisu.

Oleme alates kevadest Tehnopol Startup Inkubaatori mentorite käe all arendamas rahvusvahelist ettevõtet, mis aitab brändidel jõuda efektiivselt sihtrühmani!

Millal artikkel valmis saab?

Tavapäraselt kirjutame artikli 3 – 5 tööpäeva jooksul. Saadame artikli sulle ülevaatamiseks ning teeme vajalikud parandused 1 tööpäeva jooksul.

Kui sul on kiire, võtame sinu tellimuse esimesena käsile ning töö valmib 2 – 3 tööpäeva jooksul. Sel juhul lisandub arvele 10% teenustasu.

Kui on ekstra kiire ning artikkel on vaja kätte saada juba järgmisel tööpäeval, siis koondame kõik oma jõud kokku ning toimetame sinuni artikli 24 tunni jooksul. Lisandub 20% teenustasu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kogemuslugu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga